KATILIMCI GÖRÜŞLERİ

Eğitim içerik olarak ilgi ve dikkat çekici idi. Bu nedenle tüm katılımcılar gibi ben de son derece motive bir şekilde kursa devam ettim. Eğitimin içeriğinin hayatımızın her safhasında katkı sağlayacağına inanıyorum. Selahattin bey’de konulara çok hakim ve sunuş teknikleri çok profesyoneldi. Çok teşekkür ediyorum.

İbrahim BİLEN
Banka Bölge Müdürü


Etkili ve verimli bir eğitim oldu. Tekrarlanmasın da çok fayda görüyorum. Çocuk eğitimi, anne- baba ilişkileri, motivasyon ve hedefler,etkili öğrenme teknikleri, eğitmenlerin eğitimi eğitimlerinin önemini kavrayanlardanım.

İsmail DURAN


Hızlı okuma eğitiminin, üzerimde çok faydasını gördüm. Hızlı okuma konusunda elde ettiğim başarının dışında kişisel gelişim açısından ve pek çok alanda ufkumuzun genişlemesine olumlu katkıları olmuştur. Bu eğitim programı tüm aile bireyleri ile yönetici, eğitimci ve çalışan herkese çok faydalı olacağı kanaatindeyim. Herkese güzel bir gelecek dileğiyle.

Metin AKDOĞAN
İSKİ Plan Proje İnş. Müh.


Kurstan önce televizyona ve oyuna çok düşkündüm. Kitabı küçümserdim. Ama kurstan sonra kitap okumanın faydalarını gördüm. Kitap okumanın psikolojimize, sınavlarımıza daha doğrusu hayatımıza muhteşem bir ilaç olduğunu anladım. Çok teşekkürler.

Abdullah BOZKURT
5. Sınıf


Okuma Okulu kursunuzdan beklediğimden daha fazla yararlandım. Bir de tabi ki hocamızın aile terapistliği yönünde ki eğitimi sayesinde daha mutlu olacağım. Selahattin Hocama çok teşekkür ederim.

Zafer İLHAN
Avukat


Yaşım otuz beşi geçti ama sanki otuz beşinci yaşımdaki yukarı ve aşağı yol çizgisinin yukarı doğru ivme kazandığını bu kursta yakaladığımı içtenlikle düşünüyorum.. Bize çok şey kattınız. En kalbi duygularla size saygı, sevgi ve şükranlarımı sunuyorum.

Mehmet BAKAN
Deniz Kuvvetleri  


Sayın Hocam, okuma hızım çok gelişti, çok teşekkürler. Bununla birlikte içime kesinlikle bir okuma aşkı düştü, bundan eminim. Önceden üç ayda bir kitabı ancak okuyabiliyorken, şimdi üç gecede bir kitabı zevkle bitiriyorum.  Size çok teşekkür ediyor, gelecekle ilgili planlarınızda başarılar diliyorum.

Hayrettin AYSAN
Öğretmen


Gerçekten güzeldi. Her yönden istifade ettim. Kendimi tanıdım. Her şeyden önemlisi eşimi yeniden tanıdım ve keşfettim. Sorunlarımın ne olduğunu öğrendim ve çözüm yolumu buldum. Hayatım kolaylaştı. Evde mutluyum. Her şeyden ziyade eşimi ve evliliğimi yargılamıyorum. Neyin neden olduğunu anladım. Artık daha rahatım. Çok sağ olun. Teşekkür ederim.

Tuba BALTACI
Ziraat Mühendisi


Buraya gelmekteki amacım ÖSS’de ki başarımı arttırmaktı. Ama anladım ki hızlı okumakla beraber böyle kaliteli zaman geçirmeye de ihtiyacım varmış. Kursa başladıktan sonra kaliteli zaman geçirmeye de başladım. Kursa başlarken evet istekliydim ama kursun tadını aldıktan sonra daha da istek ve şevkle geldim. Her insanın hayatında ki bir haftasını mutlaka bu kursa ayırmalı diye düşünüyorum.

Merve ŞAHİN
12. Sınıf


As olan okumanın ne demek olduğunu anlamak ve okuma kültürünü hayatın tam ortasına yerleştirmek olduğunu öğrendim. Bu gücü bu eğitim sayesinde kazandım. Ama bunun da ötesinde hayata yeniden başlayabilmek için büyük bir motivasyon sağladı. Bize kazandırdıklarının dışında Selahattin Hocayı; asıl kendi kazandıklarından dolayı tebrik ediyorum.
      
Şeyma YILDIZ
Biyoloji Öğretmeni


Kursa geldikten sonra okuma alışkanlığı kazandım ve yaşama sevincim arttı. 183 kelime ile başlayıp 543 kelimeye kadar çıktım. Bu kursun bana çok faydası oldu. İlk başta ailemin zoruyla geldim. Fakat daha sonra Selahattin Hoca’ nın anlatışından çok memnun kaldım.

Hüseyin DEMİR
Öğrenci


Bu eğitimden çok yarar gördüğümü söyleyebilirim. Okuma hızım % 170 oranında arttı. Hayatın her noktasında olduğu gibi eğitimde de bütüncül bakılabileceğini göstermiş olduğu için Selahattin Hocama teşekkür ederim ve umarım okullarda görev yapan tüm öğretmenler bu ve benzeri eğitimlerden geçerek gerçek öğretmen olurlar

Salih DEMİROĞLU


Öncelikle bu kurs için Selahattin Hoca’ma teşekkür ederim. Bu kurs sayesinde kitapları daha çabuk okuyorum. Bu kurs benim için ve diğer insanlar için gerçekten önemli bir kurs. Özellikle benim gibi sınava girecek öğrenciler için çok önemli. Çünkü öğrencilerin sınavdaki en büyük hatasından biri de zamanı yetiştirememek. Son olarak da bu kursu herkese tavsiye ettiğimi belirtmek isterim.

Gizem BÖLÜKBAŞI
Öğrenci


Kursunuzun içeriği dolu. Okuma kitaplarında ki seçilen metinler, eğitici kursun hedeflerini tamamlayıcıydı. Sanırım okuma kitabındaki metinleri bir daha okuyacağım. Gelecek günlerim için yararlanacağımı ve etrafıma faydamı daha da artırabileceğimi düşünüyorum. Bu yolda size güç ve sabır diliyorum. Teşekkürler.

Dr. Bahadır AMAÇ


Bu kurs benim için ikinci üniversite oldu. Bu hayat okulunda bana unuttuğum duyguları tekrar yaşattığınız için teşekkürler. Farklı yaştan ve farklı meslek gruplarından kişilerin bir araya gelerek iletişime geçmesi harika bir fikir. Ben sadece kursa katılmak için geldiğim için daha iyi odaklandığımı ve daha çok verim aldığım düşünüyorum. Katılacak kursiyerlere de tavsiye ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Yolunuz açık olsun.
Emine GENÇ
Öğretmen


Oldukça hassas ve önemli bir konuya (okumaya) değinmiş olup bu alanda ki çabalarınızdan dolayı eğitim camiası içinde bulunan bir kişi olarak özellikle şahsım adına çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim. Böyle bir eğitime katılmış olmam sanırım benim en büyük şanslarımdan biri olsa gerek. Okumaya ilginizden ve çabanızdan dolayı yolunuz hep açık olsun. Saygılarım

                                                                                                                   Adem YÜKSEK
Rehber Öğretmen


Okuma Zekâsı da ne ki? Diye düşünmüştüm. Beklediğimden daha fazla şeyler buldum. Okulda sevip alışkanlık haline getiremediğim kitap okumayı 25 yıl sonra burada sevdim ve şimdiden alışkanlık haline geldi. Okudukça kendimi daha iyi tanımaya başladım. İnşallah bu eğitim çok geniş kitlelere ulaşır.

Abdullah Kürkçü
          Esnaf

                                                                                   
Ben on altı yaşındayım. Okuma zekası eğitimine gelmeden önce okuma alışkanlığı olmayan bir öğrenciydim. Benim açımdan kurs çok eğlenceli geçti. Hem okuma alışkanlığı kazandım hem de okuma hızımı üç katına çıkardım. Çok mutluyum. Okumak, okuma zevkini almak çok güzel. Selahattin Hocama teşekkür ederim.

Murat Hüseyin YİĞİT
Fen Lisesi 10. Sınıf


Bu kurs sonrası sınavlarımda büyük başarı görüldü. Annem ve babam benimle gurur duyuyorlar. Onların onur ve gurur kaynağı olmak beni mutlu ediyor. Sizin sayenizde…

Hanife Gizem DEMİREL
Öğrenci


İlk başta bir dakikada okuduğum kelime sayısı 170 iken, son olarak 600 kelimeye ulaşmış olduğumu görmek beni çok mutlu etti. Her yönüyle çok dolu olan Selahattin YAYLAMAZ Hocama sonsuz teşekkürler.

Zehra ÜNLÜ
Binbaşı
     3. Ordu Komutanlığı


Selahattin Hocam çok dolu ve öğrendiklerini paylaşmayı seven birisi sadece biz de derslerde değil ders dışındaki hareketleri  konuşmaları da ders niteliğindeydi. Ben 156 kelime ile başladım ve 420 kelimeye çıktım.
       
Ertuğrul Gesoğlu
               Öğrenci


İşin stresiyle geldiğim kursta hem okudum hem moral buldum. Yıllar önce sevdiğim okuma alışkanlığıma yeniden döndüm. Daha genç düşünmeyi başardık sizinle. Teşekkürler. Hep böyle, insanlara azim ve sevgi veren halinizle kalın.

Bedriye GÜRSES
İl Sağlık Şube MüdürüHayat kısa, zamanımız kısıtlı ama öğrenmemiz gereken çok şey var. Öğrenmek için de sürekli okumalıyız daha az zamanda daha çok şey öğrenebilmek için, beş kişilik ailemizle katıldık. Hocamıza bize kattığı değerler için sonsuz teşekkürler.

Sevinç-Uğur ELCİYAR
Jandarma Komutanlığı


Eşim ve iki çocuğumla dersinize katıldım. Artık daha hızlı okuyorum, daha güzel anlıyorum ve bir sonraki kitaba başlamak için can atıyorum. Çok teşekkürler hocam. Benim ve ailem için bir armağan gibisiniz.
                       
Muhammet SUBAŞI
İş Adamı


Konulara hâkimiyetiniz mükemmel. Zamanı çok iyi kullanıyorsunuz. Kitap okuma konusunda gösterdiğiniz çaba ve gayret gerçekten takdire şayan. C. Hakk, bu heyecanınızı, samimiyetinizi, ihlâsınızı daim etsin ve ziyadeleştirsin.
       Mesut YİĞİT
Banka Müdürü


Hiç okuma alışkanlığı olmayana okuma sevgisi aşılayan, okuma alışkanlığını unutana hatırlatan, okuma alışkanlığını sürdürenlere pekiştirecek olan bu kurs; Kendimi yenileme, kendimi dinleme, kendimi çek etme, kendime yönelme, kendimi eleştirme fırsatı buldum.Başarılarınızın devamını dilerim…

İshak KILIÇ
İlköğretim Okulu Müd. Yard.


Kursunuza ikinci kez katıldım ve en az ilki kadar büyük keyif ve enerji aldım. Duyduğum kadarıyla üçüncüsü de yakınmış, ne yapıp ne edip ona da katılmayı düşünüyorum. Çünkü her saferinde yeni bir şeyler fark ediyorum yaşama ve yaşamıma dair. Göstermiş olduğunuz çaba ve emeklerinize sonsuz saygı duyuyor ve teşekkürlerimi sunuyorum.
       
Fatma Hacer IŞIK
Fizyoterapist


Bu eğitime başlamadan hemen önce 'Her şey güzel olacak' , eğitim devam ederken 'Her şey güzel oluyor' , eğitim bittiğinde ise 'Her şey güzel oldu' dedim. Hayatımda yaptığım en iyi işlerden biriydi bu eğitimi almak ve sizinle tanışmak.
Saygılarımla.
Saliha SAYDAN
Öğretmen


Kendim, ailem ve öğrencilerim için en iyi yaptığım şey bu kursa katılmaktı. Kendimi sizinle tanıştığım için çok şanslı görüyorum. Beni en yakın dostum olan kitaplarla tanıştırdığınız için teşekkür ederim.

Derya ÇOBAN
Öğretmen


Yedi günlük programın ardından; Birçok güzelliğin bir arada bulunduğu bir programa katıldığım ve sizin gibi örnek bir hocanın öğrencisi olduğum için gerçekten kendimi şanslı hissediyorum. Teşekkür ederim…

Ayşegül SUBAŞI
Yeditepe Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi


Bu eğitimde hiç kitap okumadığımı, istendiğinde günde 50-100 sayfa kitap okumanın hiçte zor olmadığını, kişisel gelişimle alakalı olmamız gereken çok yol olduğunu anladım. Emekleriniz için teşekkürler.

Ahmet NART
İnşaat Mühendisi


Hızlı Okuma ve Okuma Zekası eğitimi önyargılarla başladığım, bittiğinde ise düşüncelerimin %100 değiştiği bir eğitim idi. İçimde var olan fakat çıkaramadığım okuma alışkınlığını ortaya çıkardınız, teşekkür ederim.

Muharrem YERER
HES KABLO


İlk başta 120 kelime ile başladım. Odaklandım ve 728 kelime ile kursu bitirdim. Hocam'a sonsuz teşekkür ederim...

BİLAL FURKAN ÖZEL
İlköğretim 6. Sınıf


Okuma Okulunda olduğum için çok mutluyum. Ben okuma okuluna 71 kelimeyle başladım. Bitişim 318 oldu. Bunun için Selahattin Hocama teşekkürler…

SÜLEYMAN CAN ŞEN
Öğrenci
İSTANBUL
Web Sayfamızda Sadece
Eğitim, Seminer ve Konferans
ve Bazı Basın Programlarımız
Yayınlanmaktadır.
Özel Terapi ve Görüşme
Programlarımız Buradan
Yayınlanmaz...


İSTANBUL
Selahattin YAYLAMAZ'LA
Hayat Yolculuğu Programı
Her Pazartesi Saat : 13.00'te
Moral FM'de...


İSTANBUL
Okuma Zekası (RIQ)
Hızlı Okuma Teknikleri
Tarih : 12 - 17 Ağustos 2014
Yer : Anadolu Yakası
Tel : (0.530) 116 56 24


HATAY / DÖRTYOL
Okuma Zekası (RIQ)
Hızlı Okuma Teknikleri
Tarih : 5 / 6 / 7 - 12 / 13 / 14 Eylül 2014
Tel : (0.530) 116 56 24


ÇANAKKALE
Okuma Zekası (RIQ)
Hızlı Okuma Teknikleri
Tarih : 19 / 20 / 21 - 26 / 27 / 28 Eylül 2014
Tel : (0.530) 116 56 24